Služby

Servisní práce

Provádíme servisní práce na motorových vozidlech všech značek. V našem servisu vždy dbáme na kvalitu odevedené práce a použitých náhradních dílů. Identifikaci závady provádíme pomocí počítačové diagnostiky, popřípadě vždy zkalibrovanými přístroji.

Pneuservis

Našim zákazníkům nabízíme služby pneuservisu, což zahrnuje především přezutí a opravy pneu. Pokud již vaše pneumatiky nesplňují zákonné parametry, zajistíme nákup nových a likvidaci starých ojetých kusů.

Diagnostika

Pro diagnostiku závad vašich vozů disponujeme moderní technikou, kterou neustále doplňujeme. Základem je PC diagnostika, která je z vozu schopna vyčíst chybové kódy a tím pomáhá určit konkrétní závadu vozu.

Klimatizace

Zajišťujeme opravy, čistění, dezinfekce a plnění klimatizací.

Geometrie-podvozku

Náš servis disponuje moderním zařízením pro měření a seřízení geometrie vozu. Správné nastavení náprav vozu je důležité především pro jízní stabilitu a projevuje se negativně na jízních vlastnostech a opotřebení pneumatik.

Výměna autoskel

Výměny autoskel provádíme nejčastěji zdarma z povinného ručení nebo pojištění vašeho vozu, jako vyřízení pojistných událostí. Vyměníme libovolné sklo na vašem voze od vyhřívaných čelních skel po zasklení zrcátka.

Montáže tažných zařízení

Pomůžeme vám s výběrem a montáží tažného zařízení pro váš vůz. Montujeme na vozy jak pevné, tak i bajonetové tažné zařízení. Nezapomeňte, že po montáži je nutné s vozem projít přes kontrolu na STK, kterou jsme schopni pro vás zajistit v rámci montáže.

STK a Emise

Potřebujete zařídi pravidelné STK a Emise na vašem voze a máte obavu, zda je dostatečně připraven, nebo nemáte čas vše zařídit. Svěřte váše auto do naší péče. Zkontrolujeme vše nutné, opravíme případné závady a zajedeme s ním všude kde je třeba. Váš vůz vrátíme připraven na další roky provozu.

Pojistné události

Pokud jste se stali účastníkem dopravní nehody, nebo potřebujete vyřešit škodní událost na vašem voze, obraťe se na nás. Vyřešíme likvidátory i komunikaci s pojišťovnou.

Zapůjčení náhradních vozidel

Pokud si nemůžete dovolit být během opravy bez vozu, zeptejte se nás na možnost bezplatného zapůjčení náhradního vozu.